SIKÇA SORULAN SORULAR

BAŞVURU

Genel Başvuru” bölümü STG’ye başvuruda bulunmak isteyen herkese açıktır. Bu bölüme yapılacak başvurular uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanımıza kaydedilir. Başvurularınızda ilgilendiğiniz alanı bir ön yazıyla belirtmenizi rica eder, göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Başvuru formu için tıklayınız.

Açık Pozisyonlarımıza, www.stgm.com.tr web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ek olarak, Kariyer.net ve Linkedin üzerinden de ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

MÜLAKAT SÜREÇLERİ NASIL İLERLİYOR ?

Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yapılandırılan yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sürecinde İnsan Kaynakları ve bölüm yöneticileri ortak çalışır. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek adayı mülakata davet eder. Adayın şirket kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelendikten sonra teknik tarafta bölüm yöneticileri tarafından da mülakata tabii tutulurlar.

Seçme sürecinin tamamlanmasıyla sonuç adaya bildirilir. Gerek görülmesi durumunda İngilizce test uygulaması, kişilik envanter test uygulaması ve teknik sunum istenir.

OLUMSUZ SONUÇLANAN İŞ GÖRÜŞMESİNDEN SONRA TEKRAR İŞ BAŞVURUSU YAPABİLİR MİYİZ?

İş başvurunuz görüşülen pozisyon için olumsuz değerlendirilmiş dahi olsa, niteliklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz yeni pozisyonların oluşması durumunda tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

STAJ BAŞVURULARINI NASIL YAPABİLİRİM ?

Başvuru koşulları ve staj başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

STG’DE ÇALIŞMA KOŞULLARI NASIL? YAN HAKLAR VE İZİN SÜREÇLERİ NASIL İLERLİYOR?

Çalışma Koşulları: Hafta içi çalışma saatleri 08:00 – 18:00, “Esnek Mesai” uyguluyoruz.

İzinler: İş Kanununa bağlı kalarak tanımlanan yasal izinlere ek olarak herhangi bir durumda kullanılmak üzere yıllık 27 saat mazeret izni tanımlıyoruz.

Yan Haklar: Yol yardımı desteğimizin yanı sıra çalışanlarımız için “Özel Sağlık Sigortası” yapıyoruz. Ayrıca evlilik, doğum gibi özel günlerde de çeşitli hediyelerle çalışanlarımıza destek oluyoruz.