STG Mühendislik

STG Mühendislik Stratejik Teknolojiler Geliştirme ve Üretim A.Ş., zorlu koşullarda güvenilirliği yüksek ürünlerin kullanıldığı sektörler için ürünler geliştirmek, bu alanda AR-GE faaliyetleri yürütmek ve üretimde dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla yola çıkmış bir teknoloji ve mühendislik şirketidir.

Madencilik, Petrol/Gaz, Ormancılık, Tarım, İnşaat, Saha Servis Hizmetleri, Harita, Tapu/Kadastro, Doğa Sporları gibi Endüstriyel alanların yanında, Kent Güvenliği Sistemleri, Sınır Güvenliği Sistemleri ve Yangın Tespiti gibi Kamu Güvenliğini ilgilendiren konularda ve Otoyol Elektronik Denetleme Sistemleri (EDS), Demiryolu Veri Toplama ve Denetleme ile Tedarik Zinciri Veri Toplama ve Denetleme gibi Ulaşım&Lojistik alanlarında da hizmetler vermektedir.


VİZYONUMUZ

Mühendislik faaliyetlerinde uluslararası standartlara uygun olarak, “Türk Mühendisliğini” bir marka haline getirecek ürünler geliştirmek ve projeler ortaya koymak. Kaliteli, özgün tasarımlarla ve çözümlerle küresel çapta tanınan ve güvenilen bir şirket haline gelmek.

misyonumuz

Kesintisiz devam eden AR-GE çalışmalarıyla bugünün teknolojisine ve bilgisine tam olarak hakim olup, yerli/milli tasarım ve ürünlerle Türkiye’nin zorlu koşullarda çalışması gereken ürün gruplarında dışa bağımlılığını en aza indirmek. Müşterilerine katma değeri yüksek, maliyet etkin, ihtiyaca tam karşılık verecek kaliteli, güvenilir ürünler ve çözümler sunmak.