STG ailesine katılan arkadaşlarımızın, STG değerleriyle örtüşen kişisel özelliklere sahip olmasına, pozisyonun gerektirdiği teknik ve davranışsal yeterlilikler kadar önem veriyoruz.

Bu anlamda işe alımlarımızda, fırsat eşitliği ilkemiz çerçevesinde, gerekli yetkinlikler ve teknik bilgilerin yanı sıra işin niteliklerine ve şirket kültürüne uygun özelliklere sahip kişilerin seçilmesini sağlamaya özen gösteriyoruz.

Aday deneyimini ön planda tuttuğumuz işe alım sürecimizde, ihtiyaca yönelik farklı envanterler, yetkinlik bazlı mülakat, yabancı dil testi, vaka çalışması sunum uygulamaları gibi çeşitli araçlardan yararlanıyoruz.

Siz de STG’li olmak istiyorsanız iş başvuru formu için tıklayınız.

Ayrıca aşağıdaki bağlantılardan da ilanlarımıza ulaşabilirsiniz.

STG’de Staj

Ufuk açıcı staj programımızla yeni nesillere iş hayatını tanıma fırsatı sunuyoruz. Bu kapsamda, şirket vizyon, misyon ve değerlerimize bağlı kalarak dinamik ve çevik, geleceğin inovasyon ve teknolojilerini şekillendiren, gelişime ve değişime açık bakış açısıyla genç yetenekleri bünyemize kazandırmak için Üniversitelerimizle işbirliği yapıyoruz. Staj deneyimini yalnızca bir kariyer basamağı olarak değil, bireysel gelişiminin de bir parçası olarak gören tüm genç yetenekleri aramızda görmek istiyoruz.

Staj Başvuru Koşulları

 • Staj başvuruları 01 Şubat- 31 Mart tarihleri arasında web sitemiz üzerinden alınacaktır.
 • Eğitim-öğretim yaptığı yükseköğretim kurumunun mevzuatında zorunlu staj şartı bulunmayan öğrenciler staja kabul edilmezler.
 • Staja alınacak lisans öğrencilerinin seçiminde adayının başvuru tarihinde 3. ya da 4. sınıf öğrencisi olması, Ön Lisans öğrencilerinin seçiminde adayının başvuru tarihinde 2. sınıf öğrencisi olması şartı aranmaktadır.
 • Stajyer adayının not ortalamasının tercihen en az 3/4 ya da 75/100 olması gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin daha önce STG ’de staj yapmamış olmalıdır.

Staj Başvuru Zorunlulukları
Başvuru esnasında aşağıda belirtilen evrakları ik@stgm.com.tr adresine eksiksiz olarak göndermeniz gerekmektedir. Aksi durumda başvurunuz geçersiz kabul edilecektir.

 • Staj Başvuru Formu
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve vesikalık fotoğraf
 • Onaylı not belgesi (Transkript). Resmi olmayan transkriptle yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Stajın zorunlu olduğuna dair okuldan alınacak onaylı yazı. Onaylı olmayan evrakla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Staj Başvuru Sonuçları Açıklanma Tarihi
Başvuru sonuçlarını Nisan Ayı içerisinde öğrenebilirsiniz.

Başvuru koşullarına ve staj başvuru formuna ulaşmak için  tıklayınız .

Aday Çalışan Programı

Lisans programına devam ederken, STG’de başarılı bir staj dönemi geçiren 4. sınıf öğrencilerinin değerlendirmeler sonucunda en az 6 ay süreyle yarı zamanlı olarak bizimle çalışmaya devam ettikleri ve tecrübe edindikleri “Aday Çalışan Programı’nın” genç yetenekler için yepyeni fırsatlar sunduğuna inanıyoruz.

Aday Çalışan Programı Kriterleri

 • Adaylar, STG’deki stajlarını başarıyla tamamladıktan ve staj sonundaki değerlendirmelerden olumlu sonuç aldıktan sonra “Aday Çalışan” olmaya hak kazanırlar. Aday Çalışan olmak için diğer bir kriter ise:
 • Lisans programlarının 4. sınıf öğrencisi olmak,
 • 3,00 ve üzerinde akademik not ortalamasına sahip olmaktır.