STG’de Yaşam

STG ailesine yeni yetenekler kazandırmak, çalışanı merkeze alan sürdürülebilir yaklaşımlarla STG’nın başarısına katkıda bulunmak, her zaman çalışanının yanında olup, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesini kendisine rehber edinerek çalışanlarına pozitif ve profesyonel bir çalışma ortamı yaratmak ve bunu sürdürmek STG’nin temel prensibidir.

İşin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmek İnsan Kaynakları Politikamızın temelini oluşturmaktadır.

En yetkin çalışanlarla faaliyet gösterdiği tüm alanlarda yüksek kalite standartlarının oluşturulmasına öncülük etmek ve mensubu bulunan ekositemin tüm paydaşlarının standartlarının yükseltilmesine yardımcı olmak en önemli stratejik hedeflerimizdendir.

Amaçlarımıza giden yolda yetkin insan kaynağımızı en büyük artı değerimiz olarak görüyoruz.

Bu bilinçle gerçekleştirdiğimiz yenilikçi İnsan Kaynakları politikalarımız ve yatırımlarımızla çalışanlarımızın gelişiminin sürekli desteklendiği, potansiyellerini ortaya koyabildikleri ölçüde ödüllendirildikleri, fark yaratanların takdir edildiği özgün sistemler kuruyoruz.

Kurduğumuz yenilikçi sistemlerle çalışanlarımızın çalışırken keyif alacağı, ortak kültür ve değerlerimizi yaşattığımız bir iş ortamı sunmayı hedefliyoruz.

STG ailesinin her bir üyesinin STG’ye farklı bir renk kattığını biliyor ve çeşitliliğe değer veriyoruz. Bu bilinçle iş hayatının en köklü sorunlardan biri olan “eşitsizlik” konusunda da tüm zorlukları aşmak için çalışıyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta İçi Çalışma Saatlerimiz: 08:00 – 18:00 arasındadır. Çalışma hayatıyla özel yaşamı esnek mesai şeklinde birleştirmenin verimliliğe sağladığı katkıya inanıyoruz.
Bu yüzden şirketimizde “Esnek Mesai” sistemini uyguluyoruz.

Esnek çalışma saatleri uygulamamızda aylık çalışma süresini tamamlayan çalışanlarımız mesai saatlerini kendileri kontrol edebiliyorlar.

ESNEK ZAMAN
ÇEKİRDEK ZAMAN
ÖĞLE ARASI
ÇEKİRDEK ZAMAN
ESNEK ZAMAN

07:00 – 09:30

09:30 – 12:30

12:30 – 13:30

13:30 – 16:30

16:30 – 22:00

YAN HAKLAR
ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI
LİSANsÜSTÜ EĞİTİM DESTEĞİ
BAŞARI VE HİZMET ÖDÜLLERİ
diğer sosyal yardımlar